Dotacje PUP, wnioski dotacje, biznes plan, biznes plany


Cena do uzgodnienia

Oferujemy Państwo profesjonalne, skuteczne opracowanie całości dokumentacji jaka wymagana jest przy ubieganiu się o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej (dotacje) w ramach Urzędów Pracy w całej Polsce.

Posiadamy ponad 9 letnie doświadczenie w dziedzinie dotacji i dofinansowań.

W przeciwieństwie do wielu ogłoszeniodawców na tym portalu my prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Pracujemy w oparciu o umowę - możliwość zawarcia umowy na odległość.

Nie kopiujemy, nie wklejamy nie korzystamy z gotowców. Dokumentację każdorazowo przygotowujemy indywidualnie we współpracy z naszym Klientem w oparciu o jego pomysł biznesowy niemniej pod komisję, która dokonuje oceny wniosku.

Na każdym etapie realizacji dokumentacji służymy doradztwem.

Opracowana przez nas dokumentacja po podpisaniu gotowa jest do złożenia w danym Urzędzie Pracy.

Dokumentacja każdorazowo powstaje w oparciu o regulamin i procedury naboru w danym Urzędzie Pracy, na obowiązujących formularzach i drukach.

Interesuje Państwa kompleksowe, profesjonalne, przy tym terminowe, skuteczne i tanie przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, fachowe doradztwo - dobrze Państwo trafili - zapraszamy do współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji - prosimy pisać lub dzwonić, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 355