Dotacje/ wnioski - PUP, LGD, EFS, RPO - biznes plany, karty pobytu


Cena do uzgodnienia

Szanowni Państwo
Skoro zainteresowało Państwa nasze ogłoszenie oznacza to, że poszukujecie pomocy w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Jesteśmy legalnie działającym biurem, które od roku 2008 specjalizuje się w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dofinansowania dla firm już prowadzących działalność.

Nasza oferta dotyczy przygotowania pełnej dokumentacji dla osób planujących rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i pozyskania na ten cel środków z:

- Powiatowych Urzędów Pracy
-Europejskiego Funduszu Społecznego
- Lokalnych Grup Działania
- Funduszy Pożyczkowych
- Programów Unijnych np. Wsparcie w Starcie, Pożyczymy Ci Sukceu
- MARR
- inne

Nasza usługa jest kompleksowa co oznacza, że przygotowujemy komplet dokumentów zgodnie z regulaminem i procedurami naboru w danej instytucji. Dokumentacja każdorazowo powstaje indywidualnie na obowiązujących drukach w oparciu o pomysł biznesowy naszego Klienta.

W skład dokumentacji wchodzą:

- Wniosek wraz z formularzem rekrutacyjnym
- Pełny biznes plan zawierający: indywidualny opis podejmowanej działalności gospodarczej, analiza rynku, dostawców, odbiorców, konkurencji, klientów, analiza SWOT, indywidualny plan marketingowy, prognozy przychodów, prognozy kosztów, uzasadnienie i komentarze.
- Wymagane w regulaminie załączniki i formularze w tym formularz pomocy de minimis.

Na każdym etapie realizacji służymy fachowym wsparciem i doradztwem z zakresu prowadzenie działalności gospodarczej

W tym miejscu nadmieniamy, że nie korzystamy z gotowców, szablonów, nie stosujemy metody kopiuj/wklej, a dokumentacja powstaje każdorazowo indywidualnie w oparciu o pomysł biznesowy Klienta i w ścisłej z nim współpracy.

Pracujemy w oparciu o umowę, którą zawrzeć można w naszym biurze lub zdalnie przez Internet w oparciu o przepisy o zawarciu umowy na odległość.

Wystawiamy faktury

10 lat doświadczenia w dziedzinie dotacji i dofinansowań pozwala nam przygotować wnioski profesjonalnie i skutecznie przez co zasadniczo wzrastają Państwa szanse na otrzymanie wnioskowanej kwoty dotacji, pożyczki, wsparcia finansowego.

W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji, prosimy pisać lub dzwonić +48 883 739 934 chętnie odpowiemy na każde pytanie.

OBSŁUGUJEMY CAŁĄ POLSKĘ

W naszej ofercie również przygotowanie biznes planu dla obcokrajowców ubiegających się o KARTĘ POBYTU

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 298