Wnioski PUP, LGD, Biznes plany, pożyczki UE, karty pobytu


Cena do uzgodnienia

Oferujemy Państwu usługę kompleksowego opracowania dokumentacji wymaganej przy aplikacji o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach funduszy Powiatowych Urzędów Pracy w całej Polsce, funduszy Unijnych w tym pożyczek m.in:

Wsparcie w Starcie, Pożyczymy Ci sukcesu i inne,
Funduszy Agencji Pożyczkowych dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

Jesteśmy legalnie działającym biurem. Pracujemy w oparciu o umowę - zawieraną również na odległość, wystawiamy faktury, możemy się spotkać w naszym biurze.

Usługa jest każdorazowo kompleksowa, dokumentacja przygotowana zostaje we współpracy z Klientem w oparciu o jego pomysł na własny biznes w oparciu o obowiązujący regulamin i procedury naboru w danym Urzędzie.

Od początku naszej działalności tj. 2008 roku kierujemy się zasadą: NIE KOPIUJEMY, NIE WKLEJAMY, NIE KORZYSTAMY Z GOTOWCÓW.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z profesjonalnym biurem w aspekcie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej prosimy pisać lub dzwonić. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do WSPÓŁPRACY

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 293